USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hospedaje Miramar Casa Miramar (Buenos Aires) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Hospedaje Miramar Casa

Έγκαιρη Κράτηση
2026-06-30
2026-07-01

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

10

Hospedaje Miramar Casa


Τοποθετημένο σε απόσταση 2 χλμ. από Balneario Medanos και 2,1 χλμ. από Monumento al General Alvarado, το κατάλυμα βρίσκεται στην πόλη Miramar (Buenos Aires). Στις εγκαταστάσεις παρέχονται 1 μπάνια, 1 υπνοδωμάτια και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Arte Evolutivo βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Monumento de Miramar
    2264 χλμ.
  • Monumento al General Alvarado
    2118 χλμ.
  • Cardon Miramar Links
    2049 χλμ.
  • Feria de Artesanos
    2062 χλμ.
  • Arco General San Martin 1950
    1377 χλμ.
  • Anfiteatro Lolita Torres
    2078 χλμ.
  • Talla Madre Naturaleza
    2054 χλμ.
  • Παραλία του Miramar
    1616 χλμ.
  • Balneario Medanos
    2113 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Astor Piazzolla
    50 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Στο δωμάτιο

  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 13:00 έως 18:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Astor Piazzolla από η Hospedaje Miramar Casa;

    Η Hospedaje Miramar Casa απέχει 50 χλμ. από το ΔιεθΝές Astor Piazzolla.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Hospedaje Miramar Casa;

    Οι πελάτες της η Hospedaje Miramar Casa είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-06-30
2026-07-01

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Hospedaje Miramar Casa, Αργεντινή

2327 Lanus, Miramar (Buenos Aires), Αργεντινή

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © buenosaireshotels.net

All rights reserved